• Detail firmy

ELEKTRO-ODPAD DOHNAL s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v rámci ekologické likvidace a recyklace elektroodpadu, odkup elektrospotřebičů z reklamací a vadných výrobků od výrobců a prodejců elektro techniky.

Adresa

Mírová 694
541 02 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25256891
DIČ:  CZ25256891
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  8
Roční obrat:  7000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ekologická likvidace elektroodpadu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 631 147
E-mail: pavel.dohnal@elektroodpady-dohnal.cz
WWW: www.elektroodpady-dohnal.cz

Kontaktní osoba

Pavel Dohnal - Jednatel

Další firmy v oboru

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

Petr Fibiger

Naše společnost zajišťuje likvidaci odpadu a odvoz suti. Zabýváme se rovněž vyklízením objektů a pozůstalostí. Pracujeme rychle a spolehlivě, požadavky zákazníků řešíme individuálně. Potřebujete-li vyklidit nemovitost či odvézt odpad, neváhejte nás kontaktovat!