• Detail firmy

Elektro Novák a.s.

Základní popis

Prodej elektroinstalačního materiálu, svítidel a elektrospotřebičů. Neskladové zboží na objednávku. Slevy poskytujeme firmám a soukromým stavebníkům. K větším objednávkám zajištujeme dovoz. Kuchyně na míru: Vaše přání, naše zkušenosti, společné nápady.Zpracování návrhu a cenové nabídky dle dodaných podkladů (půdorys, označení oken, dveří, parapetů a rozvodů elektra a vody).Po domluvě na spolupráci zaměří pro jistotu naši pracovníci kuchyň přímo na místě.Zaměření, nabídku, návrh i montáž dělají stejní lidé, tzn. bezproblémový průběh a snadná spolupráce na realizacikuchyně. Vestavné skříně : Výroba a montáže vestavných skříní na míru dle skutečných rozměrů využitelného prostoru.

Adresa

Sídliště Míru 747
392 01 Soběslav

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25199935
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

elektroinstalační materiál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 522 522
Telefon: +420 602 627 545
E-mail: elektro_novak@volny.cz
WWW: www.elektro-novak.cz
Další firmy v oboru

HALLUX s.r.o.

E-shop specializující se na prodej osvětlení a svítidel. Nabízíme interiérová i exteriérová svítidla různých typů od různých dodavatelů. Náš sortiment zahrnuje svítidla od nejlevnějších až po luxusní, v moderním, klasickém i retro provedení, bodová svítidla i LED osvětlení. Vyberte si z široké nabídky svítidel pro Váš dům, byt či provozovnu a staňte se našim spokojeným zákazníkem!

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.