• Detail firmy

ELEKTRO-MONTÁŽE MIKITA, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost provádí kompletní služby v odvětví elektro-montážních prací: silnoproud, slaboproud, EPS, EZS, datové sítě. Zakázky realizujeme v regionu Praha a Střední Čechy. Vždy se umíme přizpůsobit potřebám a požadavkům zákazníka.

Adresa

Kremnická 161
261 01 Příbram VII

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29183472

Výrobky, činnosti

kompletní služby v odvětví elektromontážních prací

Naše společnost provádí kompletní služby v odvětví elektro-montážních prací: silnoproud, slaboproud, EPS, EZS, datové sítě.

Kontaktní osoba

Andrej Mikita - Jednatel

Mobil: +420 776 265 377
E-mail: info@elektro-montazemikita.eu
WWW: www.elektro-montazemikita.eu
Další firmy v oboru

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

Josef France

Provádíme elektroinstalační práce - silnoproud i slaboproud. Dále revize a montáže hromosvodů, realizace přípojek, revize el. zařízení apod.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.