• Detail firmy

ELEKTRO MED s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se elektroinstalací pro rodinné domy, sklady, výrobní haly, venkovní osvětlení, osvětlení reklamních poutačů, VN a NN, trafostanice. Nabízíme slaboproudé rozvody: EPS, EZS, CCTV, docházkové systémy, komunikační systémy, SKS.

Adresa

Kunětická 2534
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28066430
DIČ:  CZ28066430
  • Služby

Výrobky, činnosti

Slaboproudé elektroinstalace

EPS - ESSER,EZS,kamerový systém.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 574 213
E-mail: elektro.med@seznam.cz
WWW: www.elektromed.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Med - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.