• Detail firmy

ELEKTRO KR s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme elektromontáže domů, bytů a objektů. Nabízíme kompletní služby revize a opravy elektro, kontroly spotřebičů. Instalujeme silnoproudé a slaboproudé rozvody. Provádíme rekonstrukce bytových jader a koupelen, výstavbu koupelny na klíč.

Adresa

Stará cesta 30
763 14 Štípa

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27737594
DIČ:  CZ27737594
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektromontáže

- zajišťujeme veškeré elektromontáže. Provádíme elektroinstalace domů, bytů a objektů. Revize a opravy elektro, elektroměry a kontroly spotřebičů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 215 942
E-mail: elektro.kr@gmail.com
WWW: www.elektro-kr.webnode.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Kutra - Jednatel

E-mail: kutra.r@seznam.cz
Skype: r.kutra
Další firmy v oboru

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.