• Detail firmy

ELEKTRO KOVAŘÍK s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme elektroměry, rozvaděče, spínače, konektory, vodiče, podlahové vytápění a svítidla.

Adresa

Mlékojedská 2231
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25499548
DIČ:  CZ25499548

Výrobky, činnosti

elektroinstalační materiál

elektroměry, rozvaděče, spínače, konektory, vodiče, podlahové vytápění a svítidla

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 797 186
Mobil: +420 602 430 059
E-mail: mlekojedy@elektro-kovarik.cz
WWW: www.elektro-kovarik.cz

Kontaktní osoba

Petr Kovařík - Jednatel

Mobil: +420 602 430 059

Pobočky

Petr Kovařík - CENTRUM
Pokratická 114
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.