• Detail firmy

ELEKTRO-HAJZLER Group CZ s.r.o.

Základní popis

Nabídka silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací a klimatizací včetně projekce, montáže, revize a servisu. Poskytování elektromontážních prací.

Adresa

Pobřežní 95/74
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28583531
DIČ:  CZ28583531

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Nabídka silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací a klimatizací včetně projekce, montáže, revize a servisu. Poskytování elektromontážních prací.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 282 793

Kontaktní osoba

MARTIN HAJZLER - Jednatel

Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.