• Detail firmy

Elektro - fm.cz s.r.o.

Základní popis

Společnost je zaměřena na montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení, zabývá se montáží tepelných čerpadel, klimatizací, vzduchotechnikou, měřením a regulací, výrobou rozvaděčů, komplexní služby v oblasti topenářství, atd...

Adresa

Nádražní 1088
738 02 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27765679
DIČ:  CZ27765679
Rok založení:  2006
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Elektrické zařízení

- montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení.

Kontaktní údaje

Fax: +420 558 639 464
WWW: www.elektro-fm.cz

Kontaktní osoba

David Kovařík - Jednatel

Mobil: +420 603 861 959
E-mail: kovarik@elektro-fm.cz
Další firmy v oboru

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

METROSYS Solution, s. r. o.

Věnujeme se vývoji a výrobě měřících a kalibračních systémů. Specializujeme se na zakázkový vývoj kompletních nadstaveb AutoCADu, které jsou vhodné pro stavební, strojírenský a elektrotechnický průmysl. Mezi nabízené produkty řadíme Docházkový systém CR-1001, METROSYS TL-10 a další. V nabídce máme i LED obrazovky a manometry.

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o., velkoobchod nářadím, nástroji a stroji, byla založena v roce 1991. Naše nabídka: nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické ruční nářadí a obráběcí stroje. Největší sklad v ČR.