• Detail firmy

ELEKTRO-FLEXI, s.r.o.

Základní popis

Provádíme montáž elektroinstalace, veřejné osvětlení, revize elektro. Komplexní elektroinstalace do domů a bytů, elektroinstalace v průmyslových a zemědělských objektech. Elektromontáže podlahového, akumulačního a přímotopného topení, veřejné osvětle

Adresa

U Kapličky 21
783 49 Lutín

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28602340

Výrobky, činnosti

Provádíme montáž elektroinstalace

veřejné osvětlení, revize elektro. Komplexní elektroinstalace do domů a bytů, elektroinstalace v průmyslových a zemědělských objektech.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 138 350
E-mail: pgalda@elektroflexi.cz
WWW: www.elektroflexi.cz

Kontaktní osoba

Petr Galda - Jednatel

Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

TKK - HIG s.r.o.

Jsme výhradním dodavatelem upínacích systémů zn. EROWA pro Českou republiku a Slovensko. Dodáváme upínací prvky pro elektroerozivní obrábění a podávací pásy pro elektroerozivní hloubení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.