• Detail firmy

ELEKTRO ENERGO, s.r.o.

Základní popis

Výroba, instalace a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení. Montáž, revize a zkoušky elektrických zařízení.

Adresa

Všeradice 100
267 26 Všeradice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28487907

Výrobky, činnosti

Výroba, instalace a opravy elektrických strojů

Výroba, instalace a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení. Montáž, revize a zkoušky elektrických zařízení.

Kontaktní osoba

Martin Píchal - Jednatel

Mobil: +420 602 615 908
E-mail: pichal@elektroenergo.cz
WWW: www.elektroenergo.cz
Další firmy v oboru

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.