• Detail firmy

ELEKTRO DUO s. r. o.

Základní popis

Naše firma se zabývá montážními prácemi v oblasti elektro. Jsme schopni zhotovit práce od malých zakázek až po velké objekty včetně škol a administrativních budov. Máme velké zkušenosti v oblasti elektro a zabýváme se činností již od roku 1996.

Adresa

Jihlavská 1007
591 01 Žďár nad Sázavou

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25557041

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Zabýváme se montážními prácemi v oblasti elektro.Schopni zhotovit práce od malých zakázek až po velké objekty včetně škol a administrativních budov.

Kontaktní údaje

E-mail: elduo@seznam.cz
WWW: www.elduo.euweb.cz

Kontaktní osoba

Alois Košák - Majitel

Mobil: +420 736 673 919
E-mail: elduo@seznam.cz
Další firmy v oboru

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.