• Detail firmy

ELEKTRO BOČKOVÁ, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Nabízíme vodiče, rozvaděče, hromosvodový materiál včetně domovních přístrojů.

Adresa

Stará cesta 334
377 01 Jindřichův Hradec

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28074874

Výrobky, činnosti

Prodej elektroinstalačního materiálu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 363 189
Telefon: +420 384 361 735
E-mail: slechta@elektrobockova.cz
WWW: www.elektrobockova.cz

Kontaktní osoba

Jaroslava Bočková - Majitel

Telefon: +420 384 361 736
E-mail: bockova@elektrobockova.cz

Vladislav Šlechta - Jednatel

Další firmy v oboru

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.

K-DIGI s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potahových autofólií. Přímý dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradní dovoz autofólií VViViD vinyl pro Českou a Slovenskou republiku. Kompletní sortiment na jednom místě. Provádíme celopolepy, tónování skel. Zabýváme se prodejem zboží pro instalaci a provozování společných televizních antén, satelitních rozvodů, kabelových rozvodů, optiky atd.