• Detail firmy

Elektric - Hranice, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme interiérová, průmyslová, venkovní svítidla a doplňky jako lustry, lampy, lampičky, bodovky, LED světla, exklusive světla. Dodáváme světelné zdroje, žárovky halogenové, úsporné, LED žárovky, zářivky.

Adresa

Galašova 999
753 01 Hranice I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25876937
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

velkoobchod a maloobchod

Prodáváme interiérová,průmyslová,venkovní svítidla a doplňky jako lustry,lampy,lampičky,bodovky,LED světla,exklusive světla.

Kontaktní údaje

Telefon: 581 694 200
Telefon: 581 602 454
Mobil: 775 754 749
E-mail: svitidla@elektric.cz
WWW: www.elektric.cz/

Kontaktní osoba

Roman Lubojatzky - Jednatel

Telefon: 581 694 202
Další firmy v oboru

Jiří Kolda - INTEX

Nabízíme široký sortiment svítidel pro byt, kancelář i zahradu. Prodáváme interiérové i venkovní osvětlení. Z interiérového osvětlení dodáváme stolní lampy, stojací lampy, dětská svítidla, stropní osvětlení, bodová osvětlení, rustikální svítidla, nástěnná svítidla, koupelnová svítidla, LED noční osvětlení a samozřejmě i LED a klasické žárovky.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.