• Detail firmy

Elegante online s.r.o.

Základní popis

Eshop prodávající zlaté snubní prsteny a zásnubní prsteny. Kromě prstenů ze žlutého a bílého zlata nabízíme i snubní prsteny z chirurgické oceli.

Adresa

Podlesí V 5426
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29266599
DIČ:  CZ29266599

Výrobky, činnosti

Snubní a zásnubní prsteny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 741 600
E-mail: info@snubni-prsten.cz
WWW: www.snubni-prsten.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Kubíček - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Gabriela Šedá

Již 30 let se věnujeme výrobě a prodeji šperků z drahých kamenů v zlaceném nebo stříbrném obecném kovu. Šperky vyrábíme ručně a každý náš výrobek je originál, šperky bez kamenů ani stejné série nevyrábíme. Provádíme galvanické lakování a vypalování, díky tomu jsou naše produkty bez niklu a neoxidují (nečernají). Ve stálé nabídce máme zhruba 2000 ks kvalitních šperků.

HANZA PŘEMYSL

Specializujeme se na ruční rytí, porývání a zdobení kovů, šperků, zbraní, hudebních nástrojů a dárkových předmětů. Provádíme fasování - zasazování drahých kamenů. Vyrábíme rovněž originální šperky dle vlastních návrhů.

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.