• Detail firmy

Elco Kolín, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem

Adresa

Ovčárecká 312
280 00 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27216322

Výrobky, činnosti

Velkoobchod a maloobchod

s elektroinstalačním materiálem

Kontaktní údaje

Telefon: 321 768 130
Fax: 321 768 129
E-mail: kolin@elco.cz
WWW: www.elco.cz

Kontaktní osoba

Ivan Symon, Nymburk - Jednatel

Mobil: 602 303 965

Pavel Vojtěch, Nymburk - Jednatel

Mobil: 602 332 914

Petr Symon, Kolín - Jednatel

Mobil: +420 723 152 787
Další firmy v oboru

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.