• Detail firmy

ELBETAL s. r. o.

Základní popis

Výroba elektrorozvaděčů. Nabídka komplexního obrábění kovů, pálení a povrchové ochrany.

Adresa

Brigádnická 328
262 23 Jince

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28372174

Výrobky, činnosti

Výroba elektrorozvaděčů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 660 354
E-mail: info@elbetal.cz
WWW: www.elbetal.cz

Kontaktní osoba

Milan Tůma - Jednatel

Mobil: +420 777 995 270

Dušan Horázný - Jednatel

Další firmy v oboru

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.