• Detail firmy

ELBE elektromontáže – Bernášek Filip

Základní popis

Jsme elektromontážní firma zabývající se komplexní elektrikářskou činností v bytové a komerční výstavbě (obytné domy, domky, byty, provozovny) od celkových nebo dílčích rekonstrukcí a novostaveb po drobné opravy a elektroservis na vedení.

Adresa

Černokostelecká 2791/40
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76176673

Výrobky, činnosti

Elektrikářská činnost

(obytné domy,domky,byty,provozovny) od celkových nebo dílčích rekonstrukcí a novostaveb po drobné opravy a elektroservis na vedení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 179 508
Mobil: +420 777 555 418
E-mail: elektroelbe@seznam.cz
WWW: www.elektroelbe.cz

Kontaktní osoba

Filip Bernášek - Majitel

Mobil: +420 777 555 418
E-mail: elektroelbe@elektroelbe.cz
Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

ELSECCO - Electronic Security & Consulting s.r.o.

Nabízíme elektrické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, systémy kontroly vstupu ACCESS, elektrické požární signalizace EPS, domácí telefony a ochranu obvodu. Dodáváme monitorovací kamerové systémy, poplašné systémy, venkovní bezpečnostní kamery, identifikační přístupové systémy, tísňové systémy, protipožární zabezpečení staveb, systémy evidence docházky apod.

Ing. Miroslav VYBULKA

Zabýváme se výrobou a prodejem kvalitního nářadí pro elektromontážní práce. Nabízíme ruční hydraulické i mechanické nářadí - elektrohydraulické pohony, lisovací hlavice, nůžky na kabely, lisovací kleště, hydraulické nůžky, děrovací stroje, kabelové válečky a šrouby. Provádíme záruční i pozáruční servis a provozujeme půjčovnu nářadí.