• Detail firmy

EL-KA nábytek, s.r.o.

Základní popis

Výroba nábytku na míru po celé ČR, od návrhu(včetně 3d vizualizace), až po realizaci. Výrábíme kuchyně, obývací stěny, koupelnový nábytek, botníky, vestavěné skříně atd. Z masivu např. stoly, schodiště. Pracujeme s moderními materiály.

Adresa

Oldřichovice 723
739 61 Oldřichovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27795110
DIČ:  CZ27795110
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Výroba nábytku na míru po celé ČR, od návrhu(včetně 3d vizualizace), až po realizaci. Pro více informací, prosím, navštivte naši webovou prezentaci.

Kontaktní údaje

E-mail: elkanabytek@centrum.cz
WWW: www.elka-nabytek.cz

Kontaktní osoba

Krzysztof Kurnik - Jednatel

Mobil: +420 736 614 938
E-mail: elkanabytek@centrum.cz
Další firmy v oboru

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.