• Detail firmy

Ekotoxikologické centrum CZ s.r.o.

Základní popis

Konzultační a poradenská činnost, outsourcing v oblasti chemické bezpečnosti a legislativy – REACH (registrace, notifikace, podnikové systémy), CLP, biocidy, detergenty, klasifikace chemických látek a směsí, zpracování bezpečnostních listů.

Adresa

Traťová 574/1
619 00 Brno - Horní Heršpice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29376980
DIČ:  CZ29376980

Výrobky, činnosti

Laboratorní služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 513 035 888
E-mail: ekotox@ekotox.cz
WWW: www.ekotox.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marta Zabloudilová - Jednatel

Mobil: +420 734 152 492
E-mail: ekotox@ekotox.cz
Další firmy v oboru

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

K auditing, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové agendy. Zaměřujeme se na zpracování mzdové agendy, externí daňové poradenství, auditorské služby i účetní audity společnosti. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.