• Detail firmy

EKOTĚS CZ, s.r.o.

Základní popis

zabývá kompletním utěsněním všech typů oken, dveří a vrat, což přináší značné úspory tepla a tím finančních prostředků. Firma poskytuje odborné služby v této oblasti, které jsou podloženy dlouholetými zkušenostmi v oboru. Konzultace, poradenství, a z

Adresa

Hroznová 495/6
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28229657

Výrobky, činnosti

Izolace, izolační materiály a potřeby

zabývá kompletním utěsněním všech typů oken, dveří a vrat, což přináší značné úspory tepla a tím finančních prostředků. Firma poskytuje odborné služby

Kontaktní údaje

Telefon: 321 698 698
WWW: www.ekotes.com

Kontaktní osoba

Václav Vančura - Jednatel

Další firmy v oboru

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

Büsscher & Hoffmann s.r.o.

Dodáváme hydroizolační asfaltové pásy z modifikovaného a oxidovaného asfaltu z výroby mateřského závodu v Rakousku. Nabízíme mPVC fólie pro hydroizolace střech a spodní stavby. Na trhu v České republice působíme již více než 20 let.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.