• Detail firmy

EKOTERN servis s.r.o.

Základní popis

Začínajícím, ale i pokročilým podnikatelům rádi poradíme, jak řešit současné a budoucí problémy zejména v oblastech obchodního, trestního, pracovního práva, účetnictví atd.

Adresa

Vídeňská 102/113
619 00 Brno - Dolní Heršpice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25524585
DIČ:  CZ25524585

Výrobky, činnosti

Poradenství pro podnikatele.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ekotern-servis.cz
WWW: pomocpodnikateli.cz

Kontaktní osoba

Jiří Novotný - Jednatel

Mobil: +420 606 201 148
E-mail: info@ekotern-servis.cz

Pobočky

ACCONTES S.R.O.
Bašty 2
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.

K auditing, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové agendy. Zaměřujeme se na zpracování mzdové agendy, externí daňové poradenství, auditorské služby i účetní audity společnosti. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Mgr. Alžběta Jurtíková - INPROCHES Patentová a známková kancelář

Poskytujeme služby v oblasti průmyslového vlastnictví. Zajišťujeme zpracování přihlášek vynálezů a užitných vzorů, přihlašování patentů, užitných a průmyslových vzorů či ochranných známek, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále pak zastupování před úřady, vč. zastupování ve sporných řízeních, návrhy licenčních smluv, vyřízení změn v rejstříkových údajích, konzultace, překlady odborných textů aj.