• Detail firmy

EKOTERM - topné systémy

Základní popis

Prodáváme a montujeme podlahové vytápění Raychem, DEVI. Topné rohože, topné kabely, ochrana venkovních ploch, okapů a potrubí před sněhem a ledem, inteligentní regulace a termostaty. Nabízíme montáž od koupelny po průmyslové provozy.

Adresa

Bělohorská 167/164
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61682446

Výrobky, činnosti

Prodáváme a montujeme podlahové vytápění

Prodáváme a montujeme podlahové vytápění Raychem, DEVI. Topné rohože, topné kabely, ochrana venkovních ploch, okapů a potrubí před sněhem a ledem, int

Kontaktní osoba

František Křeček - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

OK - SETO TOMÁŠ SKOPAL

Zabýváme se výrobou nerezových ohebných komínových vložek a komponentů. Nabízíme hliníkové hadice pro vzduchotechniku, žáruvzdorné izolace, kouřovody, komíny nebo i kominické obleky.

IVS - SLÁMA

Zabýváme se prodejem a výrobou elektrického podlahového a stropního vytápění včetně kompletního servisu. V naší nabídce naleznete elektrické podlahové vytápění, sálavé elektrické vytápění, přímotopné konvektory, vyhřívání okapů, vjezdů a ramp, podlahové topné fólie, elektrické ohřívače vody, topné okruhy a rohože, dynamická akumulační kamna a mnoho dalšího.