• Detail firmy

Ekostav AZ s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výstavbou, nebo-li montáží nízko-energetických dřevostaveb za použítí ekopanelů. Další zaměření firmy je vedení účetnictví.

Adresa

Dolní náměstí 618
396 01 Humpolec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24768197
DIČ:  CZ24768197
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výstavba nízko-energetických dřevostaveb

- za použítí ekopanelů

Kontaktní údaje

E-mail: info@ekostavaz.cz
WWW: www.ekostavaz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Moravec - Ředitel

Pavel Moravec, ml. - Jednatel

Mobil: +420 602 579 039
Další firmy v oboru

Petr Pejřimovský - Truhlářství Retro

Věnujeme se truhlářské výrobě. Vyrábíme nábytek z masivu na míru ve speciálních povrchových úpravách. Kromě nábytku, který i renovujeme, nabízíme také různé dřevěné konstrukce, jako jsou pergoly, altány, garážová stání či terasy. Prodáváme lazury, laky a barvy na dřevo i kovy. Barvy Vám rovněž namícháme dle Vašeho přání.

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.