• Detail firmy

Ekoprogres Praha,s.r.o.

Základní popis

Nabídka ubytování v centru města v 1-6 lůžkových pokojích, dormitorech, apartmánech a 2-3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Adresa

Trnavská 2618/2
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25712489

Výrobky, činnosti

Nabídka ubytování

Kontaktní údaje

WWW: www.aplus-hostel.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Vladimír Sirotek - Jednatel

Telefon: +420 222 314 272
Mobil: +420 602 320 951
E-mail: info@aplus-hostel.cz
WWW: www.aplus-hostel.cz

Petr Tůma - Ředitel

Mobil: +420 602 881 102

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.