• Detail firmy

EKOPANELY SERVIS s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme ekopanely. Stavíme rodinné domy a dřevostavavby na klíč, od projektu po realizaci z ekologické desky, ze slámy.

Adresa

Jedousov 64
535 01 Přelouč

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27508561

Výrobky, činnosti

Vyrábíme ekopanely. Stavíme rodinné domy .

Vyrábíme ekopanely. Stavíme rodinné domy a dřevostavavby na klíč, od projektu po realizaci z ekologické desky, ze slámy, pro vnitřní i vnější prostředí. Stavíme rodinné domy, pasivní domy a nízkoenergetické dřevostavby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 972 421
E-mail: bares@ekopanely.cz
WWW: www.ekopanely.cz

Kontaktní osoba

JAN BAREŠ ml. - Jednatel

Mobil: +420 736 481 164

Ing. JAN BAREŠ st. - Jednatel

Další firmy v oboru

MK DOMY s.r.o.

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické dřevostavby jsme schopni realizovat již do 4 měsíců.

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.