• Detail firmy

EKONSERVIS - CZ s.r.o.

Základní popis

EKONSERVIS-CZ s.r.o spojuje činnost moderní poradenské firmy se zaměřením na vedení účetnictví a daňové poradenství a činnost pojišťovacího makléře.

Adresa

Choceradská 3298/36
141 00 Praha 4 - Záběhlice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25637258
DIČ:  CZ25637258

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 214 662
E-mail: michal.laznicka@ekonservis.cz
WWW: www.ekonservis.cz

Kontaktní osoba

Michal Láznička - Jednatel

Mobil: +420 775 589 989
E-mail: michal.laznicka@ekonservis.cz

Jana Lázničková - Jednatel

Mobil: +420 602 664 425
E-mail: jana.laznickova@ekonservis.cz
Další firmy v oboru

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.

K & V spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním daňové evidence a kompletním vedením účetnictví. Nabízíme zpracování všech druhů daní, pravidelné zpracování mezd, oceňování podniků, znalecké posudky, zprostředkování účetního auditu či služby v oblasti personalistiky.

ACTA s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. V rámci naší činnosti zajišťujeme účetní, daňové a ekonomické poradenství a ve spolupráci s auditorským partnerem zajistíme i audity. Náš tým zkušených účetních poradců Vám nabízí služby na profesionální úrovni. Rádi Vás o tom přesvědčíme.