• Detail firmy

EKOMVO s.r.o.

Základní popis

Výroba, dodávky a montáže technologií a zařízení pro ekologii se specializací na hygienizaci kalů, komunální a průmyslové čistírny odpadních vod.

Adresa

Řehovice 10
257 55 Maršovice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27256022

Výrobky, činnosti

Kontejnerové čistírny odpadních vod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 512 710
WWW: www.ekomvo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michael Vocelka - Jednatel

Mobil: +420 731 104 319
E-mail: ekomvo@ekomvo.cz

Ing. Otakar Fajkoš - Jednatel

Mobil: +420 731 612 393
Další firmy v oboru

KOVOKAPA CZ s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž samonosných bran a schodišť. Věnujeme se zámečnické práci a kovářské výrobě. Nabízíme zakázkovou i sériovou výrobu. V nabídce máme také Smartline oplocení bez údržby. Zaměřujeme se především na brány s pojezdem, branky, ploty, schody, schodiště a další. Dbáme na kvalitu poskytovaných služeb.

VISBETO, s.r.o.

Dodáváme vibrační techniku, zavážecí vozy a další zařízení pro stavebnictví. Jsme přímým výrobcem a dodavatelem. Kromě toho našim zákazníkům nabízíme zakázkovou výrobu v oborech zámečnictví a sváření.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.