• Detail firmy

ekoka, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme výkup druhotných surovin: papír, fólie, železo, barevné kovy a plasty. Zajistíme výkup, likvidaci a odvoz odpadu pro firmy, obce i soukromé osoby. Provádíme odvoz sutí i stavebního materiálu. Možnost kamionové i kontejnerové dopravy.

Adresa

Heydukova 494
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28156749

Výrobky, činnosti

Nabízíme výkup druhotných surovin

Kontaktní údaje

E-mail: kroutl.ekoka@gmail.com
WWW: www.ekoka.cz

Kontaktní osoba

Alexander Kroutl - Jednatel

Mobil: 776 723 212
Další firmy v oboru

MH ODPADY s.r.o.

Zabýváme se výkupem - sběrem, tříděním, lisováním a prodejem druhotných surovin. Vykupujeme papír, lepenku, plasty, folie, přepravky, železo a barevné kovy.

Rumpold 01 Vodňany, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní služby v oblasti odpadového hospodářství. Zaměřujeme se na svoz a likvidaci odpadů, odstraňujeme i nebezpečné a infekční odpady. Likvidujeme eternit, lepenku, asfalt. Nabízíme technická řešení, která 100% splňují všechny legislativní předpisy v dané oblasti a zároveň jsou pro klienta ekonomicky výhodná. Naše motto je: "Čistě a jistě".

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.