• Detail firmy

Ekoizol V&V spol. s r.o.

Základní popis

Společnost Ekoizol V+V spol. s r.o., založená v roce 1992, má sídlo v Předměřicích nad Labem (2,5km severně od Hradce Králové) a zajišťuje dodávky služeb pro oblasti stavební izolace, hydroizolace staveb a taktéž klempířské práce.

Adresa

Obránců Míru 30
503 02 Předměřice nad Labem

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47450321
DIČ:  CZ47450321

Výrobky, činnosti

Izolace proti vodě, radonu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 581 308
Fax: +420 495 581 211
E-mail: info@ekoizol.cz
WWW: www.ekoizol.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Vyleťal - Jednatel

ing. Václav Vraštil - Jednatel

Další firmy v oboru

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!

AKTIA INTERNATIONAL a.s.

Prodáváme, montujeme i opravujeme průmyslové chlazení, klimatizaci, autoklimatizaci, chladírenské nářadí, chladničky, mrazničky, chladící pulty, chladicí vitríny, chladicí boxy, výrobníky ledu a sody nebo tepelná čerpadla. Zajišťujeme prodej izolací Aeroflex.