• Detail firmy

EKODEPON s.r.o.

Základní popis

nabízí ekologickou likvidaci odpadů na vlastní skládce kategorie S-OO v Černošíně, svoz komunálního odpadu v nádobách, mobilní sběr nebezpečných odpadů, likvidaci nebezpečných odpadů a provozování sběrných dvorů, prodej odpadových nádob

Adresa

Lažany 36
349 58 Černošín

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49790927
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sběr, likvidace a třídění odpadů

nabízí ekologickou likvidaci odpadů na vlastní skládce kategorie S-OO v Černošíně, svoz komunálního odpadu v nádobách, mobilní sběr nebezpečných odpa

Kontaktní údaje

Telefon: 374 692 289
E-mail: ekodepon@wo.cz
WWW: www.ekodepon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Strankmüller . - Jednatel

Mobil: 602 267 157
Další firmy v oboru

Ing. Helena Blažíčková - Agentura ENVI

Poskytování kompletního poradenství v oblasti ekologie včetně posuzování vlivů na životní prostředí. Zajišťujeme EIA oznámení, provozní řády, hlášení do ISPOP a mnoho jiného.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

ZP KOVOŠROT s.r.o.

Zabýváme se výkupem veškerých kovových a barevných kovů, likvidací technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka. Nabízíme přistavění kontejneru a ekologickou likvidaci automobilů. Působíme zejména Plzeňském kraji, ale přijímáme také zakázky ze vzdálenějších lokalit.