• Detail firmy

EKOBRIKETY OLOMOUC s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej dřevěných briket, pelet, palivového dřeva, europalet. Více informací na našich internetových stránkách.

Adresa

Hviezdoslavova 123/27
783 01 Nemilany

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24139815
DIČ:  CZ24139815
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Dřevěné brikety /BUK-DUB/

- válec plný, průměr: 7,5 cm, délka: 25 cm, balení 10 kg.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 672 842
E-mail: ekobriketyol@email.cz
WWW: www.eko-brikety.cz

Kontaktní osoba

Lenka Pietraszková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Jan Cielecký AUTODOPRAVA

Dodáváme sypký stavební materiál - praný nebo zahradní kačírek, bludné balvany, žulu, valouny, vápenec apod. Nabízíme služby sklápěcí nákladní dopravy a také komplexní opravárenskou činnost pro nákladní vozidla. Zajišťujeme prodej repasovaných náhradních dílů, především repasovaných hydraulických čerpadel. Nabízíme dekorační kamenivo v různých variantách a také palivové dříví a uhlí.

I-P-S-B investiční a provozní servis budov s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a prodej materiálu pro dřevostavby a dřevěné konstrukce. Dodáváem konstrukční hranoly GLT a KVH, lepené hranoly BSH, hoblované profily, peletky, bednící desky a mnoho dalšího.