• Detail firmy

Ekobarvy.cz, s.r.o.

Základní popis

Nátěry srubů a roubenek. Prodej přírodních olejů, vosků a barev Livos pro zdravý domov. Nabídka marockého a benátského štuku či hliněných omítek.

Adresa

Hudcova 70/36
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29248515

Výrobky, činnosti

Nátěry srubů a roubenek.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@ekobarvy.cz
WWW: www.ekobarvy.cz

Kontaktní osoba

Marek Ďuriš - Jednatel

Mobil: +420 603 378 062

Marek Vychodil - Jednatel

Mobil: +420 603 378 062
Další firmy v oboru

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.