• Detail firmy

EKO ZAPA beton, a.s.

Základní popis

ZAPA beton a.s. vlastní v ČR 56 betonáren, 2 lomy, 2 drtírny a štěrkovnu. Prostřednictvím dceřiných společností provozuje dalších 7 betonáren a 2 pískovny.

Adresa

Čerčanská 2053/18
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25856782
DIČ:  CZ25856782

Výrobky, činnosti

Výroba betonu

Výroba u ZAPA beton a.s. probíhá na úrovni jednotlivých středisek (betonáren či výroben kameniva), v základním členění na regiony Čechy a Morava.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 004 471
Fax: +420 226 004 470
E-mail: zapa@zapa.cz
WWW: www.zapa-beton.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Hanáček - Předseda představenstva

Ing. Peter Markulinec - Ředitel

Telefon: +420 226 004 473
E-mail: peter.markulinec@zapa.cz
Další firmy v oboru

PUČÁLKA s.r.o.

Jako specialisté v oboru distribuce a instalace okenních fólií se po celou dobu soustřeďujeme pouze na tuto činnost. Tato koncentrovanost nám umožnila získat v tomto oboru značné znalosti a zkušenosti. Všem firmám poskytujeme obchodní a technicko-technologickou podporu spolu s propagací a návazností na výrobce. Pravidelně se zúčastňujeme stavebních veletrhů a dalších odborných akcí.

TONDA BETONPUMPE s.r.o.

Věnujeme se prodeji a dopravě betonu. Zabezpečujeme dopravu a čerpání betonu prostřednictvím speciálního technického vybavení a v oboru máme mnohaleté zkušenosti.

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.