• Detail firmy

Eko-Tree, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme návrhy a realizace zahrad. Provádíme drobné výkopové práce a údržbu zahrad. Dále nabízíme závlahové systémy. Účetní a auditorské služby.

Adresa

Na chmelnici 145
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28524306
DIČ:  CZ28524306

Výrobky, činnosti

Nabízíme návrhy a realizace zahrad.

Provádíme drobné výkopové práce a údržbu zahrad. Dále nabízíme závlahové systémy.

Kontaktní osoba

Hana Valentová, DiS - Jednatel

Mobil: 607 524 915
E-mail: eko-tree@seznam.cz

Zdeňka Machulková, DiS. - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.

ATTOP, spol. s r.o.

Poskytujeme externí účetní služby a auditorské služby pro podnikatele, malé i velké firmy. Zajišťujeme outsourcing daňové evidence, vedení účetnictví i vedení personální agendy, vedení účetního deníku či pokladní knihy. Nabízíme profesionální kontrolu účetních dokladů. Vaše účetnictví bude vždy připraveno pro případnou kontrolu ze strany státních institucí.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.