• Detail firmy

Eko live styl s.r.o

Základní popis

Dluží Vám peníze?? Jsme vymáhací firma, která používá veškeré zákonné prostědky k vymáhání Vašich peněz bez počátečních nákladů.. Vymáháme novou metodou za spolupráce bank, exekutorů a státních institucí.

Adresa

Řendějov 17
285 22 Řendějov

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28376366

Výrobky, činnosti

vymáhání pohledávek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 364 787
E-mail: ekolivestylsro@seznam.cz
WWW: www.ekolivestylsro.estranky.cz

Kontaktní osoba

Michal Černoch - Jednatel

Další firmy v oboru

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.