• Detail firmy

EKO - DOMY Czech, s.r.o.

Základní popis

Stavební firma dodává dřevostavby a sruby, montované, dřevěné, ekologické, ekonomické a levné stavby, bungalovy a domky. Nabízíme projekty rodinných domů - pasivních nebo nízkoenergetických. Prodej levného stavebního materiálu.

Adresa

Nepomucká 413/135
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26389274
DIČ:  CZ26389274
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Novostavby domů kvalitně a levně

Nabízíme kompletní stavby nízkoenergetických a pasivních domů, dřevostaveb nebo staveb ze systému MedMax, Best - Unika nebo vápenopískových tvárnic.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 375 758
E-mail: obchod@eko-domy.com
WWW: www.eko-domy.com

Kontaktní osoba

František Klíma - Jednatel

Mobil: +420 602 375 758
Další firmy v oboru

T O P I Klatovy, spol. s r.o.

Provádíme průmyslové a domovní plynovody, plynové přípojky, instalatérské a topenářské práce. Fotovoltaika, solární panely, tepelná čerpadla, včetně zajištění dotací.

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.