• Detail firmy

EKO Century s.r.o.

Základní popis

Naše společnost je zaměřena na svoz a třídění papírového odpadu. Naší cílovou skupinou zákazníků jsou prodejny, velkosklady, úřady a občané města Brna

Adresa

Karásek 2230/1h
621 00 Brno - Řečkovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01514237

Výrobky, činnosti

Skartace

Kontaktní osoba

JAROSLAV LASL - Jednatel

Mobil: +420 731 478 448

RADIM GABRIEL - Jednatel

Mobil: +420 725 607 907

Ing. PETR ČECH - Jednatel

HYNEK FOJTÍK - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ELG LEGIMA spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním, výkupem a recyklací kovového odpadu. Zaměřujeme se na odpady z nerezové oceli a speciální slitiny. Vykupujeme legované odpady, jejichž prvky jsou nikl, chrom, molybden. V oblasti speciálních slitin se soustřeďujeme především na nástrojové a rychlořezné oceli, tvrdokov, titan a slitiny obsahující např. chrom, wolfram, molybden, vanad, kobalt apod.

EKOTERMEX a.s.

Specializujeme se na kompletní služby v oblasti spalování a likvidace odpadů. Disponujeme moderními spalovacími jednotkami pro spalování tekutých i tuhých odpadů. Rovněž u nás naleznete i zařízení pro odvod spalin do atmosféry. Zabezpečujeme odstraňování průmyslových odpadů, spalování průmyslových odpadů, likvidaci nebezpečného odpadu, ekologickou likvidaci skládek či likvidaci autovraků.

Jan Habijanič

Zaměřujeme se na výkup železných a neželezných kovů. Zajišťujeme zpracování a odvoz kovového odpadu a zpracování CU a AL kabelů CNC strojem.