• Detail firmy

EKO - AGRO - MONT s.r.o.

Základní popis

Hlavním výrobním programem společnosti je výroba kovových dílů nábytku. Jedná se o komponenty vyráběné ve větších sériích pro nábytkářské firmy. Dále výroba zemědělských technologií a montážní práce v oboru voda a topení.

Adresa

Studeňany 19
507 13 Studeňany

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62024141
DIČ:  CZ62024141
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  20
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

CNC obrábění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 597 383
Mobil: +420 731 419 841
Fax: +420 493 597 546
E-mail: janata@ekoagromont.cz
E-mail: info@ekoagromont.cz
WWW: www.ekoagromont.cz
Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

INFIT-MILLING s.r.o.

Naše společnost se již od roku 1991 zabývá kovoobráběním. Specializací firmy je obrábění přesných dílů převážně z materiálů Al slitin. Disponujeme obráběcími centry DECKEL MAHO včetně souvislého pětiosého obrábění. Kontrola dílů je prováděna na CNC souřadnicovém měřícím stroji WENZEL. Klademe důraz na přesnost výrobků a díky dlouholetému působení na trhu garantujeme kvalitně odvedenou práci.