• Detail firmy

Ekonomické poradenství - Ing. Z. Volkánová

Základní popis

Nabízím vedení účetnictví, účetní metodiku, zpracování a sestavení daňového přiznání ke všem daním, poradenství ekonomické. Dále překlady odborných textů z jazyka anglického, ruského do jazyka českého a naopak a z jazyka ruského do anglického.

Adresa

Nádražní 1259
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16458010
DIČ:  CZ6251251567
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ekonomické poradenství

- oceňování

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 216 901
E-mail: zdenka.volkanova@seznam.cz
WWW: www.iporadenstvi.eu

Kontaktní osoba

Ing. Zdenka Volkánová - Majitel

Další firmy v oboru

TAXPOINT, s.r.o.

Poskytujeme daňové poradenství, zpracováváme daňová přiznání v kanceláři i u klientů. Nabízíme zastupování před úřady, vedení účetnictví a daňové evidence, mzdového účetnictví a také auditorské služby.

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

Mgr. Alžběta Jurtíková - INPROCHES Patentová a známková kancelář

Poskytujeme služby v oblasti průmyslového vlastnictví. Zajišťujeme zpracování přihlášek vynálezů a užitných vzorů, přihlašování patentů, užitných a průmyslových vzorů či ochranných známek, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále pak zastupování před úřady, vč. zastupování ve sporných řízeních, návrhy licenčních smluv, vyřízení změn v rejstříkových údajích, konzultace, překlady odborných textů aj.