• Detail firmy

EKI, s.r.o.

Základní popis

Nabídka daňového a účetního poradenství, vedení účetní a mzdové agendy. Možnost pronájmu konferenčních místností a kancelářských prostorů.

Adresa

Na strži 290/10
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61507431
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetníctví, daně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 210 274
Mobil: +420 603 424 107
Mobil: +420 603 297 435
E-mail: eki@eki.cz
WWW: www.eki.cz

Kontaktní osoba

ing. DANUTA TRNKOVÁ - Jednatel

TOMÁŠ TRNKA - Jednatel

Další firmy v oboru

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.