• Detail firmy

EKI, s.r.o.

Základní popis

Nabídka daňového a účetního poradenství, vedení účetní a mzdové agendy. Možnost pronájmu konferenčních místností a kancelářských prostorů.

Adresa

Na strži 290/10
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61507431
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetníctví, daně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 210 274
Mobil: +420 603 297 435
Mobil: +420 603 424 107
E-mail: eki@eki.cz
WWW: www.eki.cz

Kontaktní osoba

ing. DANUTA TRNKOVÁ - Jednatel

TOMÁŠ TRNKA - Jednatel

Další firmy v oboru

ARSAKTA

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Poskytujeme poradenství malým a středním firmám při vzniku společnosti i v jejím každodenním chodu. Zpracujeme daňovou evidenci, daňová přiznání a další. Věnujeme se digitalizaci a archivaci účetních záznamů. Zastoupíme Vás na úřadech a připravíme Vás na audit.

Ing. Ferenc, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství dle Vašich individuálních potřeb. Věnujeme se také zpracování mzdové a personální agendy. Garantujeme 100% správnost vedení agendy, diskrétnost a spolehlivost.

DAUPP, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Připravujeme účetní doklady pro jednání s bankami a leasingovými společnostmi - včetně zastupování. Nabízíme kompletní zpracování mezd Vašich zaměstnanců. Vždy pohlídáme důležité termíny a připravíme uzávěrky.