• Detail firmy

EKCER Group, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme elektroinstalace, elektroprojekty, revize elektro, úklid, výškové práce, zednické práce a práce hodinového manžela.

Adresa

Nad lesíkem 2353/24, 16000 Praha 6 - Dejvice
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01452827

Výrobky, činnosti

Nabízíme elektroinstalace, elektroprojekty, revize

Nabízíme elektroinstalace, elektroprojekty, revize elektro, úklid, výškové práce, zednické práce a práce hodinového manžela.

Kontaktní údaje

E-mail: info@eksystem.cz
WWW: www.eksystem.cz

Kontaktní osoba

KAREL MUCHA - Jednatel

Mobil: 773 112 012

EDUARD ANDRÁŠI - Jednatel

Mobil: 734 641 756
Další firmy v oboru

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!