• Detail firmy

EIM UNIVERS s.r.o.

Základní popis

Popis CZ Akce 1 Maloobchod a velkoobchod s vybavením koupelen Maloobchod a velkoobchod s vybavením koupelen. Obklady,dlažby,vany, sprchové kouty,vodovodní baterie,hydromasážní zařízení. Přímý dovozce firem Paffon

Adresa

Roztylské sady 2998/11a
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27209041

Výrobky, činnosti

Maloobchod a velkoobchod s vybavením koupelen

Maloobchod a velkoobchod s vybavením koupelen. Obklady,dlažby,vany, sprchové kouty,vodovodní baterie,hydromasážní zařízení. Přímý dovozce firem Paffon

Kontaktní údaje

Telefon: 272 770 334
Fax: 272 769 673
WWW: www.eim.cz

Kontaktní osoba

Josef Eim - Majitel

Mobil: +420 603 856 040
Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.