• Detail firmy

Eiffage Construction Česká republika, s.r.o.

Základní popis

Prodej majetku společnosti v konkurzu: průmyslové areály, nemovitosti, elektrocentrály a infratopidla, maringotky a obytné buňky, lešení, bednění, oplocení, stroje a nástroje pro železniční stavby, zařízení čerpací stanice, laserové dálkoměry a vodováhy, obráběcí a dílenské stroje, lodní kontejnery a plechové sklady, pily na kov, dřevo a stavební hmoty.

Adresa

U Řeky 834
720 00 Ostrava - Hrabová

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15504158
DIČ:  CZ15504158
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej movitého majetku z majetkové podstaty

Nabízíme k odkoupení movitý majetek z majetkové podstaty společnosti v insolvenci. Informace na našich www stránkách v sekci Prodej movitého majetku.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 521 389
E-mail: jiri.jagos@eccr.cz
WWW: www.eccr.cz

Kontaktní osoba

Jiří Jagoš

Mobil: +420 739 521 389
E-mail: jiri.jagos@eiffage.cz

Ing. Jiří Hanák

E-mail: prodej@eiffage.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.