• Detail firmy

EI - PROJEKT s.r.o.

Základní popis

Projektová dokumentace slaboproudých zařízení staveb Projektová dokumentace silnoproudých zařízení staveb Inženýrská činnost v předprojektové přípravě

Adresa

Nemanická 14/440
370 10 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26026015

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost

Projektová dokumentace slaboproudých zařízení staveb Projektová dokumentace silnoproudých zařízení staveb

Kontaktní údaje

Telefon: 387 018 117
Telefon: +420 387 018 150
Telefon: +420 387 018 151
E-mail: info@eiprojekt.cz
WWW: www.eiprojekt.cz

Kontaktní osoba

Jiří Novák - Ředitel

Mgr. Stanislav Gorčica - Jednatel

BOHUSLAV DICHTL - Jednatel

Další firmy v oboru

Dřevostavby Štika s.r.o.

Stavíme a projektujeme dřevostavby. Postavíme a navrhneme malou pergolu, altán, chatku nebo rodinný dům. Specializujeme se na dodání a montáž dřevěné konstrukce, která je tradičně tesařsky vázána, ovšem při použití moderní technologie. Konstrukce dodáváme do fáze hrubé stavby tak, aby byl objekt plně funkční.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.