• Detail firmy

EHOSTESKA s.r.o.

Základní popis

Databázi tvoří více jak 800 hostesek, promotérů, modelek, tlumočnic a vizážistek po celé ČR pro eventy, kongresy, konference, firemní akce, promoakce, plesy, módní show, road show, výstavy, přehlídky. Disponujeme obsáhlým výběrem kostýmů a doplňků

Adresa

Vnislavova 48/4
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28510828

Výrobky, činnosti

Hostesky, modelky

- zajišťujeme personál pro eventy, kongresy, konference, firemní akce, promoakce, plesy, módní show, road show, výstavy, přehlídky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 521 226
Fax: +420 224 936 257
E-mail: jana@ehosteska.cz
WWW: www.ehosteska.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Šlemínová - Jednatel

Jana Neprašová - Ředitel

Mobil: +420 734 448 872
E-shop: janan@ehosteska.cz
Další firmy v oboru

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.

VZK - Kpt. Miroslav Kedršt

Nabízíme plavby a projížďky vyhlídkovou lodí. Zajišťujeme společenské akce na klíč. Plavby dle přání zákazníka s možností ohňostroje. Provozujeme výletní, nákladní, vlečné lodě a pontony. Veškerá plavidla jsou plně k dispozici k pronájmu.

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.