• Detail firmy

eHAMnet, s.r.o.

Základní popis

Společnost se zaměřuje na poskytování metalických a bezdrátových služeb Internetu do domácností i firem. Připojení koncových klientů k Internetu realizujeme metalickými technologiemi (UTP, HCNA), optickými technologiemi a bezdrátovými technologiemi.

Adresa

Údolní 1273/98
142 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28526091
DIČ:  CZ28526091
Rok založení:  1999
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- hlasové služby Voice Over IP, bezpečnostní kamerové systémy, webhosting a serverhosting, metalické a bezdrátové služeby Internetu, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: 222 264 764
Mobil: +420 777 594 201
E-mail: support@ehamnet.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Henzl - Jednatel

E-mail: henzl@ehamnet.cz

Ing. Jakub Sýkora - Jednatel

Jan Jareš - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.