• Detail firmy

EGMedical, s.r.o.

Základní popis

vyrábí a prodává jednorázové ochranné a hygienické výrobky z netkaných textilií pro zdravotnická zařízení. Jde především o chirurgické ústenky (roušky), operační i návštěvnické pláště, čepice, hygienické podložky atd.

Adresa

Křenová 89/19
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26216043

Výrobky, činnosti

Hygienické prostředky

jednoázové

Kontaktní údaje

Telefon: +420 537 014 201
Fax: +420 537 014 202
E-mail: obchodni@egmedical.cz
WWW: www.egmedical.com

Kontaktní osoba

Ing. Karel Strašil - Jednatel

Mobil: +420 602 770 152
Další firmy v oboru

WOMANKA

Společnost se věnuje prodeji prostředků pro krásu, zdraví a vitalitu. Každý z Vás si u nás najde produkt, který mu bude vyhovovat přímo na jeho pokožku. Nakoupíte u nás omlazující kosmetiku, živý kolagen, liftingové masky, přípravky na zuby i na nehty. Velký výběr v různých značkách kosmetiky. Navštivte náš firemní e-shop a podívejte se na naši nabídku sami. Budeme se snažit Vám ve všem pomoci.

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.

OK WELD, s.r.o. - svařovací materiály

Zaměřujeme se na prodej atestovaných a certifikovaných svařovacích materiálů a pomůcek. Nabízíme rovněž svařovací a řezací zdroje. Náš prodejní sklad naleznete v Brně. S výběrem vhodných produktů Vám rádi poradíme. Neváhejte se na nás obrátit.