• Detail firmy

EG-LINE a.s.

Základní popis

Zajistíme dodávku a montáž kompletních uzamykacích systémů. Dodáváme interiérové, hotelové a bezpečnostní dveře a zárubně. Instalujeme elektronické přístupové systémy. Nabízíme široký sortiment zámků, zámkových vložek a kování. Poradenská činnost.

Adresa

Nádražní 280/62
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28233719
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dodávka a montáž uzamykacích systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 681 303
Fax: +420 251 810 793
E-mail: cechy@egline.eu
WWW: www.egline.eu

Kontaktní osoba

Ing. Petr Fráz - Jednatel

Mobil: +420 602 305 217
Další firmy v oboru

Daniel Šprincl

Specializací naší firmy je montáž a servis bezpečnostních dveří. Montujeme nové certifikované bezpečnostní dveře, zárubně a mříže, jak pevné, tak i posuvné či otevírací. Provádíme rovněž zabezpečení stávajících dveří, čalounění dveří, montáž prahů i hliníkových žaluzií. Dodáváme silikonové frézované těsnění do oken a dveří. Jsme servisním střediskem MUL-T-LOCK. Nově otevíráme zabouchnuté dveře.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.