• Detail firmy

EFektivní OSvětlování s.r.o.

Základní popis

kompletní zpracování - projektová dokumentace pro veřejné a interiérové osvětlení (kanceláře, školy, průmyslové haly, ...)

Adresa

Děčínská 509/31
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27267806

Výrobky, činnosti

Veřejné a interiérové osvětlení.

Kontaktní údaje

WWW: www.efos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Plíhal - Jednatel

Mobil: +420 775 316 283
E-mail: milan.plihal@efos.cz

Ing. Jan Masařík - Jednatel

Mobil: +420 725 065 737
E-mail: jan.masarik@efos.cz
Další firmy v oboru

SLF s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zámečnické práce. Zabýváme se kovoobráběním a strojírenskou výrobou. Provádíme elektroinstalace - rozvody, instalace a opravy elektrických strojů, revize vyhrazených elektrických zařízení.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

MIPEL, spol.s.r.o.

Zajišťujeme odborné prohlídky a revize elektrických zařízení a strojů, také montáž, servis a opravy elektrických zařízení a hromosvodů bez omezení napětí. Provádíme profilaktiku (kompletní kontrolu funkčnosti zařízení). Zabýváme se i prodejem popisovačů pro značení vodičů a kabelů (popisovače bužírek).