• Detail firmy

EFEKT SERVIS s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb zpracování návrhu na oddlužení (osobní bankrot), insolvence - úpadek dlužníka i zpracování přihlášek věřitelů, zakládání nových společností, změny v obchodních společnostech a správy. Vymáhání a prodej pohledávek.

Adresa

Mánesova 115
472 01 Doksy

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25038273
DIČ:  CZ25038273
  • Služby

Výrobky, činnosti

Řešení osobních bankrotů

Provádíme posouzení dlužníkovy situace a následné zpracování návrhu na oddlužení, popř. zastupování před soudem.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 525 438
Fax: +420 487 525 673
E-mail: efektservis@seznam.cz
E-mail: info@efektservis.cz
WWW: www.efektservis.cz

Kontaktní osoba

Kristýna Hendrychová - Jednatel

Inge Hendrychová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.